STAVEBNÍ A ZEMNÍ PRÁCE – 2KV Stavby s.r.o.

Firma Stavby KULE s.r.o. vznikla koncem roku 2008 po dlouholetých zkušenostech v oblasti stavebních a zemních prací. Působíme především v západních Čechách a v okolí Prahy. Mezi naše klienty patří jak prestižní nadnárodní společnosti, tak soukromé osoby. Žádný zákazník pro nás není příliš malý a všechny projekty jsou pro nás stejně důležité! Zakládáme si na vysoké kvalitě prováděných prací.

Hlavními obory naší činnosti jsou stavební a zemní práce, pronájem lešení, stavební techniky a vybavení a prodej stavebního materiálu a gumových pásů od firmy BATECH.

Zabýváme se veškerými stavebními pracemi – STAVÍME rodinné domy na klíč, OPRAVUJEME a ZATEPLUJEME fasády.

Provádíme ZEMNÍ a VÝKOPOVÉ práce, pro které disponujeme veškerou potřebnou technikou.

Nakoupíte u nás STAVEBNÍ MATERIÁL, který Vám rádi i dovezeme a GUMOVĚ PÁSY od firmy BATECH. Ochotně Vám zapůjčujeme NÁŘADÍ, pronajmeme LEŠENÍ a kontejnery.

Provozujeme PILU a prodáváme ŘEZIVO, dále pronajímáme stroj na ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ.

ŽÁDNÝ ZÁKAZNÍK PRO NÁS NENÍ PŘÍLIŠ MALÝ!

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001/2000 a 401/2004.

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo po e-mailu!
STAVEBNÍ PRÁCE – STAVBY KULE S.R.O.

Hlavním oborem naší činnosti jsou veškeré stavební práce. Stavíme domy na klíč, nízkoenergetické dřevostavby i individuální projekty dle vlastního zadání zákazníka.

Provádíme kompletní práce – od vyměřování, hloubení základů a přípravy inženýrských sítí až po zastřešení. Provádíme veškeré dokončovací práce včetně zateplování, pokládky podlah a obkladů, elektrických rozvodů, zednických prací i montáže základního vybavení.

Samozřejmě vykonáváme také nejrůznější stavební úpravy a rekonstrukce, zateplujeme fasády, realizujeme přístavby, stavíme garáže nebo půdní vestavby.

Kromě rodinných domů stavíme také užitkové budovy různorodého využití – zemědělské haly, kravíny, dojírny, elektrárny zpracující biopaliva a další.

Používáme moderní stavební metody a sledujeme nejnovější trendy ve vývoji stavebních materiálů a technologií. Na Vaše přání také poskytneme odborné poradenství při Vašich projektech.

Součástí naší činnosti je také vypracovávání podrobné projektové dokumentace.

V případě jakýchkoli dotazů nás bez váhání kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem.